Tehnician Dentar Profesionist

Suntem în căutarea unui Tehnician Dentar experimentat pentru a se alătura echipei noastre de specialiști. Aplică pentru poziția de Tehnician Dentar și contribuie la oferirea de servicii stomatologice de înaltă calitate.

Responsabilități:

  • Utilizarea tehnologiei CAD-CAM pentru examinarea modelelor și amprentelor dentare.
  • Construcția și repararea lucrărilor dentare parțiale sau integrale.
  • Controlul și finisarea atentă a lucrărilor pentru a satisface standardele noastre de calitate.
  • Crearea designului digital al lucrărilor protetice folosind tehnologia EXOCAD și softul CAD-CAM.

Cerințe:

  • Diplomă în Tehnică Dentară și membru OTDR (sau în curs de înregistrare).
  • Cunoștințe avansate privind aparatura specifică unui laborator dentar.
  • Respectarea strictă a protocolului de lucru și dorința continuă de perfecționare.
  • Studii postliceale sau superioare de tehnică dentară.
  • Experiență minimă de 1 an în operațiuni de design EXOCAD (constituie un avantaj).

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist și stimulativ.
  • Dezvoltare profesională continuă prin participarea la cursuri și training-uri.
  • Pachet salarial competitiv, corelat cu nivelul de experiență și performanțe.
  • Beneficii adiționale, inclusiv asigurare medicală.

Alătură-te echipei noastre pentru a contribui la oferirea de servicii stomatologice de înaltă calitate! Aplică acum și facem împreună dinții să strălucească! ????????

Business Sectors: Medical
Nivel studii: Licențiat
Experiență: Entry-Level Mid-Level

Fișiere suportate: .pdf, .doc, .docx